Saksı Çeşitleri

saksı çeşitleri

Kim istemez ki güzel, şık, gösterişli bir eve sahip olmayı. Evlerimizi güzelleştirmenin en iyi malzemesi, dekoratif ürünlerdir. Gelişen zamanla birlikte, aklımızın alamayacağı kadar evlerimiz için dekoratif eşyalar üretilmiştir.

Bu ürünlerden biri de saksılardır. Saksı deyip geçmeyin. Son zamanlarda birbirinden farklı, şık ve değişik tarzlarıyla saksılar bizlerle buluşuyor. Hem yeşili yaşatmak hem de evinize değişik bir hava katmak istiyorsanız, saksı çeşitlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Aydınlıktan ve renkli ışıklardan hoşlanıyorsanız,  ışıklı saksı tam size göre. Işıklı saksı; görünüşü itibarıyla çok şık görünür. Saksılara bambaşka hava katar. Çiçeklerinize ayrı bir güzellik sağlar.  Evde, ofiste, mutfakta, yazlıkta, bahçede ve istediğimiz her yerde kullanabileceğiniz ışıklı saksılar aynı zamanda, aydınlatma özelliği de sağlamaktadır.

Sadelikten ve doğallıktan yana olanlara ise tavsiyemiz, kullanışı rahat ve pratik olan ahşap saksılardır. Ahşap her yerde olduğu gibi, çiçek ve bitki yetiştirmede de önemli bir dekorasyon malzemesidir. Tabii ahşap saksının ömrünü uzatmak için, ahşap saksıya emprenye adı verilen bir işlem uygulanmaktadır. Bu uygulamayla, ahşap saksıda oluşabilecek çürüme, böcek tahribati, yanma, deformasyon ve benzeri olayları önlenmiş olmaktadır.

Dış mekanlarda bulunduracağınız bir çiçek ya da bitki ise, fiberglass saksı tam size göre. Fiberglass saksı, dayanıklı ve sağlam yapısı ile uzun süre kullanabilmektedir. Bu özelliklerin yanında Fiberglass saksılar; hafiftirler, paslanmazlar ve dış uyaranlardan etkilenmezler, su geçirmezler, sıcak ve soğuktan etkilenmezler, darbelere dayanıklıdırlar. İstenilen şekle, biçime ve renge göre yapılmaktadırlar.

Firmamıza gelip, birbirinden farklı şık modellerimizi görün, sizin için en uygun olanını seçin.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.