Çiçek Saksısı

çiçek saksısı

Gösterişten hoşlanıyor, çiçekleri seviyor ve aynı zamanda dekoratif eşyalarda hoşlanıyorsanız, bu özelliklerin hepsini barındıran, aynı zamanda modern çizgileri ile tasarlanan saksılar tam size göre.

Birbirinden farklı, değişik ölçülerde ve renklerde olan saksı çeşitleri ile hem mekanlarınızı güzelleştirebilir, hem de kendi doğanızı yaratabilirsiniz. Yetiştireceğimiz çiçeğe ya da bitkiye göre ve saksının bulunacağı mekana bağlı olarak, nasıl bir saksının seçileceği önemlidir.

Pencere önü, balkon ya da bina girişi gibi dış mekanlarda kullanılacak saksıların, fiberglass saksı olması önemlidir. Fiberglass saksının üretildiği fiberglass, çeliğe göre daha dayanıklıdır. Fiberglass saksılar; hafif ve sağlamdırlar, paslanmazlar ve dış uyaranlardan etkilenmezler, su geçirmezler, sıcak ve soğuktan etkilenmezler, darbelere dayanıklıdır. İstediğiniz ölçü, renk ve şekilde yapılabilen fiberglass saksıları uzun süre, güvenle kullanabilirsiniz.

Yine mekanlarınıza güzellik, doğallık ve sadelik katacak bir diğer saksı çeşidi ahşap saksıdır. Ahşap her yerde olduğu gibi, çiçek ve bitki yetiştirmede de önemli bir dekorasyon malzemesidir. Tabii ahşap saksının ömrünü uzatmak için, ahşap saksıya emprenye adı verilen bir işlem uygulanmaktadır. Bu uygulamayla, ahşap saksıda oluşabilecek çürüme, böcek tahribati, yanma, deformasyon ve benzeri olayları önlenmiş olmaktadır.

Renkli bir kişiliğe sahip olan, renkleri seven kişiler içinse, hiç kuşkusuz ışıklı saksılar vazgeçilmezdir. Işıklı saksı ile çiçeklerinize ayrı bir hava katacak, bulunduğunuz mekana güzellik ve şıklık katacaktır. Işıklı saksıları evinizde, bahçenizde hem dekorasyon için hem de aydınlatma olarak kullanabilirsiniz.

İstediğiniz boyutlarda, renklerde, şekillerde ve istediğiniz malzemeyle yapacağımız saksı çeşitleriyle hizmetinizdeyiz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.