Çiçeklik

Çiceklik

Modern ve Kullanışlı Çiçeklik Modelleri

Çiçekler yapı, dekorasyon ve süs uygulamalarında önemli bir yere sahiptirler. Çiçeklerin bu ortamlarda sergilenmesini sağlayan ürünler ise çiçeklik adını verdiğimiz, diğer adıyla saksılardır. Son yıllarda imalatını yaptığımız polyester çiçeklik çeşitlerimiz oldukça fazla rağbet görmekte ve evlerde, iş yerlerinde, ofislerde; açık ve kapalı bütün alanlarda rahatlıkla kullanılmaktadırlar. Cam ve polyesterden imal ettiğimiz çiçeklik modelleri hafif, dayanıklı ve esnek olmaları sayesinde büyük avantaj kazandırmaktadırlar. Hafif oldukları için çiçeklerin taşınmasında ekstra bir yük oluşturmazlar. Sergilendikleri alanda fazla baskı yapmazlar. Dayanıklı olmaları, hem içindeki bitkilerin gelişimi esnasında zarar görmemesini sağlar hem de sergilendikleri ortamda dış etkenlerden zarar görmesini engeller. Esnek olmaları sayesinde kırılganlıkları azdır. Taşıma esnasında, baskıya maruz kalma anında mukavemet gösterirler.

Yeni Nesil Çiçeklik Ürünlerin Üstün Özellikleri

Firmamız çiçeklik imalatında çok farklı özellikleri göz önünde bulunduruyor. Çiçekliklerin hem dekorasyonunun şık olması hem tasarımının zarif olması gerekmektedir. Ayrıca son derece kullanışlı olmalı ve maliyet yönünden de uygun olmalıdır. Tasarımcılarımız çiçeklik üretiminde bütün bu özellikleri göz önünde bulundururlar ve ürünlerini ona göre tasarlayıp imalata sunarlar. Bunun neticesinde de müşterilerimizin bütün beklentilerine cevap verecek nitelikte, kaliteli, dayanıklı, kullanışlı ürünler ortaya çıkar. Cam elyaf takviyeli ürettiğimiz çiçeklikler başka malzemelerle birlikte de rahatlıkla kullanılabilir. Bu sayede örneğin metal alaşımlı çiçeklik modelleri ortaya çıkarılabilir. Yine farklı maddeler ile çiçeklik çeşitlerini renklendirmek, desenlendirmek de mümkün hale gelir. Farklı renk çiçeklikler konulduğu ortamlarda çok daha hoş bir görüntü oluşturmaya yarar ve kişilere kendi dekorlarını oluşturma şansı verir. Yaşam alanlarının daha zarif hale getirilmesini sağlar. Üstelik çiçekliklerin kalitesinden hiçbir eksilme olmaz.

Çiçeklik

Çiçeklik

Çiçeklik Modellerinin Özelleştirilebilir Olması

Cam elyaf takviyeli çiçekliklerimiz adeta mucizevi bir yapıdadır. Hiçbir kimyasal barındırmadığı için çiçeklerin gelişimini, ortamın havasını, canlı sağlığını tehdit edecek hiçbir niteliğe sahip değildir. Aksine son derece işlevsel, son derece kullanışlıdır. Pek çok işlemin yapılmasına müsaittir. Bu yüzden dilendiği gibi kişiselleştirilebilir. Talep halinde isim, logo, amblem gibi özelleştirmeler rahatlıkla çiçeklik modelleri üzerinde yapılabilir. Firmamız en yüksek kaliteyi, en modern halde müşterileriyle buluşturmaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.