Saksı

Saksı

CTP Polyester ve Fiber Saksı / Saksılık Ürünleri

Saksı ve saksılıklar evler, iş yerlerinde ve çeşitli alanlarda peyzaj çalışması olarak ve iç mimari çalışması olarak kullanılmaktadır. Yaşam alanında çiçeklerin ve bitkilerin bulunması yaşamın çok daha güzel ve sorunsuz şekilde yürütülmesini sağlamaktadır. Bu konuda en başarılı ürünleri ve güzel görünen ürünlerin de tercih edilmesi gerekmektedir. Plastik malzemelerden üretilen saksılar zaman içerisinde yıpranmakta ve su yalıtımı konusunda başarısız ürünler olmaktadır. Ancak CTP saksı / saksılık ürünleri bu konuda oldukça başarılı ürünlerdir. Yapıları polyester ve fiber malzemeler olması nedeni ile UV ışınlarına karşı oldukça dayanıklı ve tam bir su yalıtımı sağlayabilmektedir. Bu nedenle iç alanlarda ve dış alanlarda da kullanımları sorunsuz yapılabilmektedir.

CTP Fiber Saksı Özellikleri

Özellikle yapıların iç kısımlarında kullanılması istenen bu ürünlerin su akıtma sorunları ciddi problem oluşturmaktadır. Güzel bir görünüşe sahip olan ve iç mimari çalışma ve dekorasyon ile uyumlu olan hazır saksıların bulunması da sorun olabilmektedir. Ancak CTP saksı / saksılık ürünlerinin üretimi sizlerin istediği şekiller ve renkler ile tasarımda olabilmektedir. Bu durumda iç mimari ve dekorasyona uygun olmasını sağlamaktadır. Bunlar yanında su yalıtımı konusunda oldukça başarılı olan polyester ve fiber malzemelerin kullanımı nedeni ile de su akması gibi sorunların yaşanmaması iç mekanlar için oldukça önemli bir avantaj olabilmektedir.

Saksı

Saksı

CTP Polyester Saksılık Fiyatları

İç alanlarda sorunsuz bir kullanım sağlayan bu ürünler dış alanlarda da başarılı bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle güneş ışınlarının kısa sürede hasar verdiği plastik saksılardan farklı olarak Uv ışınlarına dirençli olan CTP saksı / saksılık ürünleri yüksek bir performans ile kullanılabilmektedir. Dış alandaki kullanımlarında da istenilen renk ve şekillerde üretimleri yapılabilmektedir. En başarılı kullanımlar bu şekilde mümkün olabilmektedir. Yapılacak başarılı üretimler ve sorunsuz kullanım için firmamızdan bu konuda hizmet alabilirsiniz. En kaliteli üretimlerin yapılması ve uygun fiyatlar ile size sunulması firmamız ile mümkün olmaktadır. Bu nedenle saksı ve saksılık ürünlerinde çok ilgi görmekte ve tercih edilmekte olan firmamız bu alanda ön planda yer almaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.