Saksı Fiyatları

Her Bitkiye ve Alana Uygun Saksı

Konutlar, bina ortak kullanım alanları, park ve alışveriş merkezi gibi kamuya açık alanlar başta olmak üzere birçok alanda gerek boş alanların görsel güzelliği olan öğeler kullanılarak dekorasyona dahil edilmesi gerekse yeşillendirme çalışması yapılması amacıyla bitkilerden yararlanılmaktadır. Kullanım alanının bu kadar geniş olması farklı malzemelerden üretilen saksı çeşitlerinin ortaya çıkmasına ve saksı fiyatları hususunda değişiklikler olmasına yol açmıştır. İçerisine konulacak bitkinin özelliği ve boyutu da dikkate alınarak kullanılacağı alanla uyum içerisinde değişik saksı modelleri üretilebilmektedir. Hem ebat hem de malzeme açısından farklılık yapılabilmesi farklı alanlarda rahatlıkla kullanılmasına olanak tanımaktadır.

Saksılarda Kompozit Malzeme Avantajı

Kullanılan malzemenin niteliğine göre saksı fiyatları değişmektedir. Bu noktada cam elyaf takviyeli polyester olarak ifade edilen kompozit bir malzeme olan ctp, saksı üretiminde iki malzemenin olumlu yönlerinden yararlanabilmeyi olanaklı kılmaktadır. İki maddenin özelliklerinin birleşiminden oluşan bu saksı çeşitleri esnek ve hafif olmalarına karşın oldukça dayanıklıdır. Kullanım alanının farklı olması saksılarda aranan kriterleri değiştirmektedir. Bununla birlikte temel olarak müşterilerimizin saksı ihtiyaçlarına çözüm getirirken ürünümüzün hafif, esnek ve sağlam olmasına ek olarak fiyatının uygun olması için de çaba gösteriyoruz. Ctp saksılar bu ihtiyaç ve çabanın sonucu olarak ortaya konulan kaliteli ve dayanıklı ürünlerdir.

Saksı Fiyatları

Daha Kullanışlı ve Renkli Saksılara Sahip Olabilirsiniz

Saksı fiyatları alternatif modellere ve malzeme kalitesine göre değişmekle birlikte seçenekler de bu oranda artmış durumdadır. Ctp saksıları hafif ve dayanıklı olması nedeniyle tercih eden ve ekonomik bir alım yapma olanağına kavuşan müşterilerimiz, bu malzemeye ilave ettiğimiz farklı unsurların da katkısıyla daha renkli saksılar elde edebilmektedir. İçeriğindeki plastik malzemenin etkisiyle hafif ve esnek olan ürün kolaylıkla işlenebilmekte ve mekânlarınıza estetik katkı sağlayacak bitkileri yetiştirebileceğiniz değişik renk ve boyutlarda saksıların üretimi mümkün olmaktadır. Boyut ve renklerin yanı sıra saksılarımız tasarım açısından da değişiklik göstermektedir. Alanınızın yapısına uyum sağlayacak oval ya da keskin kenarlara sahip modellerimiz arasından tercihte bulunabilir ve dilediğiniz ebatta üretim yapılmasını talep edebilirsiniz.

4 cevaplar
 1. Hasan Üner says:

  Merhabalar,

  Aşağıdaki ürünlerinize fiyat ve de termin rica ediyorum.

  CESTA
  1 Adet 34*34 – 9005 Jet Siyah (parlak tam kuzguni siyah)
  1 Adet 34*49 – 1001 Bej parlak
  1 Adet 42*62 – 9005 Jet Siyah (parlak tam kuzguni siyah)

  MAXİ HAVANA
  6 Adet 25*25*70 – – 1001 Bej parlak

  Teşekkürler,

  Hasan ÜNER

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.